Sulenkti keliai – geriausi aukštakulnių “draugai”

a4feb354e2c70362161e3849c6acd39b

Labas rytas brangiosios lietuvaitės!

Šis straipsnis skirtas išskirtinai lietuviškai auditorijai ir tuoj pasakysiu kodėl. Vakar, bešvenčiant ateinantį laisvadienį, turėjau galimybę užsukti į „auksinę“ Vilniaus vietą – vasaros terasą, kur renkasi ne tik daug užsieniečių ir vadinamo „auksinio“ Vilniaus jaunimo, bet ir labai gražių Lietuvos merginų. Tai, ką vakar pamačiau (ir aišku nebe pirmą kartą) mane įkvėpė parašyti trumpą straipsnelį, kurio pagrindinės sudedamosios dalys – moterys ir aukštakulniai.

Pradėsiu nuo to, ką pamačiau. Žavi tamsiaplaukė, su drauge prie stalelio, smagiai gurkšnojančios gardžiai atrodančius kokteilius. Simpatiška šypsena, iš pirmo žvilgsnio – tikrai labai stilinga mergina. Tačiau visas „nesusipratimas“ prasidėjo, kai panelė nutarė atsistoti ir nueiti nuo stalelio. Tai, ką pamačiau – nemirtingas vaizdas. Aukštakulniai ( kulnų aukštis na.. plius minus 18cm) ir kojos. Ir čia turbūt visa esmė ne aukštakulniuose, o būtent kojose. O dar tiksliau – SULINKĘ IKI ŽEMĖS KELIAI. Aš nežinau, ką mano kitos merginos, avinčios aukštakulnius, arba tiesiog tos, kurios dievina batus aukštais kulnais, tačiau jei bent vienai ateina mintis, kad aukštakulniai ir visiškai sulinkę keliai yra suderinama tai turėčiau jus nuliūdinti – tai NESUDERINAMA jokiu atveju. Jei Lietuvoje tokias merginos, kuriuos KULNIUOJA (tikrąja ta žodžio prasme) blogiausiu atveju nuseka smalsūs žvilgsniai (nes akivaizdu kyla klausimas: kodėl ji taip eina??), tai galiu pasakyti, kad kokioje Italijoje, tokios merginos sulauktų ir labai smagių, pasišaipančių komentarų. Tai mano klausimas vienas ir vienintelis: KAM AVĖTI AUKŠTAKULNIUS, SU KURIAIS NEGALI NORMALIAI PAEITI?

tacos25992a7ce5104525b4b681f07fb10cfab4f3e2a9dff7cb1ee135b2a7ce8a04a5dfea0c0f3d91e7abe9e70cd8d5deac0ae

Atsakymas paprastas, paremtas lietuviškos stilistikos logika. Koks skirtumas tie keliai, svarbu kilometrinio ilgio kojos ir kilometrinio ilgio kulnai. Tai aš noriu Jums, mielos panelės su sulenktais keliais, pranešti, kad skirtumas yra. Aukštakulnius reikia avėti tokius, su kuriais einant KELIUS SUGEBĖTUMĖTE IŠTIESTI arba blogiausiu atveju tas kelių sulinkimas būtų tik nežymus. Tai yra pagrindinis KRITERIJUS, perkant ar renkantis aukštakulnius. Jeigu vietoj aukštakulnių, kurių kulnų aukštis siekia 18 cm, avėsite aukštakulnius, kurių aukštis siekia 12 cm, patikėkite manimi, JŪSŲ IŠVAIZDA NENUKENTĖS. Atvirkščiai, atrodysite pasitinkinti savimi, ne vien dėl to, kad NEKLIBĖSITE avėdamos aukštakulnius, bet ir dėl to, kad turėsite elegantišką eiseną ir grakščią laikyseną.

f8032bcbdaf1635b380d96364c858670c89bb951b21c422af964a8c45ff5475dc4fbac6498459d03053db7bdb8d6e55bb9d2383688daf5b0d8aad4ec3e76b595

Taip pat patarčiau nuoširdžiai, negalvoti, kad jei žymios užsienio dainininkės ar Holivudo aktorės avi LABAI aukštus batelius, tą galite daryti ir jūs. Tikrai ne. Ir ne dėl to, kad reikia save sumenkinti ar būti labai kritiškai, bet tik dėl to, kad jos skirtingai nei daugelis kitų Lietuvos panelių ir moterų, tikrąja to žodžio prasme TRENIRUOJASI vaikščioti tvarkingai su tais aukštais bateliais, su kuriais privalės eiti, raudonuoju kilimu ar dar kurioje nors svarbioje vietoje. Dar vienas dalykas, jog tos žvaigždės labai dažnai dėvi ir ilgas sukneles su aukštakulniais, norėdamos išvengti „NETVARKINGŲ“ kojų efekto.

milan-fashion-week-streetstyle02street-style_34

Taigi, mielos Lietuvos moterys, o ypatingai panelės, aš Jūsų labai prašau, nesuteikite SVETIMOS GĖDOS jausmo kitiems žmonėms, klibinėdamos sulenktais keliais su batais „žudikais“. Be abejones, avėkite aukštakulnius, bet nepamirškite, kad ištiesti keliai tai yra tai, kas suteiks jūsų kojoms GRAKŠTUMO.

Gražios Jums dienos ir pirmyn pirkti naujų žavingų aukštakulnių!!

Xoxo

Rūta

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s