Lietuvos vyrų stiliaus GĖDOS ir ŠLOVĖS akimirkos

Dar praeitą savaitę Glam de Zoo tinklaraštyje mūsų viena iš komandos narių, “pasinaudojusi savo tarnybine padėtimi” arba tiksliau sakant „gyvenamąja vieta“ trumpai bet išsamiai pristatė italų vyrų madą, su jos „šlove“ ir „trūkumais“. Todėl šią savaitę nutarėme tęsti pradėtus darbus ir pristatyti jums „lietuviškąjį leidimą“ šia tema.

Kadangi gyvenu Lietuvoje jau nuo neatmenamų laikų (taip, taip, nuo vaikystės) tai turėjau ir turiu galimybę nuolat stebėti Lietuvos vyrus. Prisipažinsiu, kad paskutiniu metu vis dažniau gerąja prasme nustembu pamatydama vienaip ar kitaip (stilingai bet kokiu atveju) atrodančius vyrus, o kartais man tiesiog kyla klausimas, kodėl mūsų šalies vyrai (aišku ne visi) nepasižiūri į veidrodį prieš išeidami į gatvę.

Kad galėčiau teigiama gaida užbaigti savo straipsnį, pradėsiu nuo Lietuvos vyrų stiliaus GĖDOS STULPO, kurio detalės iš tiesų nesikeičia jau metai iš metų.

5 APMAUDŽIOS Lietuvos vyrų stiliaus klaidos, kurių PATS METAS būtų VENGTI

Taigi, pradedame klaida numeriu 1, kuri iš pirmo žvilgsnio tikrai neatrodo labai baisi, bet kai tai kartojasi metai iš metų, patikėkite manimi vyrai, darosi liūdna gyventi jus pamačius.

TAMSIOS SPALVOS

O taip. Visi kalba apie tą juodą spalvą, kuri yra labai stilinga ir tinka bet kokiu gyvenimo atveju. Ir aš tikrai sutinku ir tam neprieštarauju. Bet klausimai kyla čia tokie: Ar jūsų gyvenimo kiekviena diena yra proga niūrios spalvos drabužiui? Ar jūsų gyvenime nėra progos užsivilkti raudonos spalvos megztuko ar baltų kelnių? Reikia pastebėti, kad Lietuvos vyrų dažniausiai naudojamos spalvos jų garderobe tai – juoda, pilka, tamsiai mėlyna, kartais dar ir ruda spalva. Taip, labai PRAKTIŠKA vilkėti šių spalvų drabužius, bet, mielieji vyrai, ar jūs žinojote, jog spalvų paletėje egzistuoja ir dar daugiau fantastiškai stilingų spalvų? Aš suprantu, kad labai nepraktiška vilkėti šviesesnių spalvų drabužius, bet būkit geri, bent pavasario/vasaros sezonu dėvėkite ryškesnių ar bent jau šviesesnių spalvų megztukus, marškinėlius. Būkite ryškus, pastebimi ir besišypsantis! Nebesislėpkite tamsių drabužių DŽIUNGLĖSE!

 

1a4200143029fc5f452d336795cbe31aa7573e9955b797d4fecb69b6d1a50cf6c84d31c091817447470bf6541a739074

f125d2f0eac0c1daf573b88909fff9a2DSC_3621fa0574a2b7b8380cd4e705e0c727545f

 

TRUMPOS KELNĖS

Šią klaidą aš vadinu NEMIRTINGA klaida, nes jos „išgyvendinti“ iš Lietuvos vyrų stiliaus pasaulio turbūt nebus įmanoma NIEKADA. Bet kadangi optimizmas man nesvetimas, aš dar kartą prašau jūsų VYRAI, būkite atidus savo kelnių ilgiui. Nieko nėra blogiau už tas BAISIAI atrodančias PER TRUMPAS kelnes. Ir taisyklė čia juk paprasta, galiojanti amžių amžius, kad tiek kostiuminių kelnių, tiek džinsų optimalus ilgis yra tas, kai kelnių ar džinsų kraštas dengia jūsų batų kulno viršutinę dalį. Džinsų atveju, jų ilgis gali dengti netgi visą batų kulną. Taigi prašau, tik daugiau jokių IŠAUGTINIO ILGIO džinsų ar dar baisiau kostiuminių kelnių. Juk kai jūsų kelnės yra per trumpos, atsisėdus, egzistuoja didelė tikimybė jog žmonės išvys ne tik jūsų kojines visame gražume bet ir jūsų blauzdą. Tai ar jūs norite rodyti savo nuogas blauzdas?? Dalykiniame susitikime tai vargu ar padėtų. Dėl to jums reikalingos optimalaus ilgio kelnės, tuomet atsisėdus, blogiausiu atveju bus matomi ne daugiau 2 cm jūsų kojinių, kas yra laikoma stiliaus norma.

Mielosios moterys, kreipiuosi ir į jus. Prižiūrėkite savo vyrus, vaikinus ar draugus. Padėkite jiems kovoti su PER TRUMPŲ kelnių liga. Vyrai juk kartais net neatkreipia į tai dėmėsio, tam reikalingos jūs moterys, nes juk jokios smulkmenos nepraslenka pro moterų akis nepastebėtos.

b9f51750f8a6da8717376837083f87c1 95294cfc30a8ab7ff4f4fbacde5af8cd 9dec575316dfcaa0a8f2c9f0c67c6fbc874c8dce06465cdbaac01c74e1ba191d

NESKONINGI AKSESUARAI

Taip, Lietuvos vyrai pradėjo pagaliau kreipti dėmesį į aksesuarus, tačiau čia mano džiaugsmas ir baigiasi. Nes Lietuvos vyrai dar tiksliai nesuprato, kaip reikėtų nešioti tuos aksesuarus. Vis dar pastebiu vyrus nešiojančius tas storas grandines ant kaklo (duok dieve, kad būtų auksinės), nes neva tai kažkokių turtų atspindys. Tai gal aš kažko ir nesuprantu ir gal kažkurioj šaly auksinės grandinėlės ir yra turtų atspindys, tačiau tikrai tai ne STILIAUS ATSPINDYS. Kitas patarimas jauniems vyrukams – baikit apsikabinėti kaklus ir rankas visokiomis grandinėlėmis, apyrankėmis ir taip toliau. Nes iki tam tikros ribos, afrikietiško tipo aksesuarai yra stilinga, tačiau kai jūsų riešas tampa apyrankių ROJUMI, tai klausimas kyla vienas – jūs negalėjote išsirinkti vienos tai nusipirkote iš karto dešimt apyrankių?!

Mano nuoširdus patarimas vyrams – investuokite į iš pirmo žvilgsnio atrodančius paprastus aksesuarus. Laikrodis – aksesuaras, kuris papuoš bet kurį vyrą. Negailėkite pinigų geram, kokybiškam laikrodžiui, kuris atliks tiek savo informatyvią funkciją, tiek ir taps JŪSŲ stiliaus dalimi.

6a35tumblr_m7hlemJpWG1qe76uxo1_1280IMG_9729 - Version 2

 

LEAD-Watches-Braceletes-NYFW2-Details-MJ-1795jcrew-fall-street-style-melodie-jeng-watchdanieldykesbucharesttumblr_mkwmy8Y0rz1qerfj2o1_1280

MAŽOS RANKINĖS

Vienu momentus atrodė, jog ši nelaimė, pavadinimu – vyriška maža rankinė, pagaliau baigėsi, tačiau turiu pripažinti, kad ne. Ši nelaimė vis dar persekioja dalį Lietuvos vyrų. Brangieji vyrai, jums NEREIKIA nešioti rankinės. Jums NEREIKIA nešioti moters rankinės už moterį, ir dar daugiau, jums NEREIKIA VYRIŠKO TIPO RANKINĖS delne. Tikrai LABAI ŠMAIKŠČIAI atrodo vyrai, susidėję tris pagrindinius daiktus (mobilų, piniginę ir raktus) į mažą rankinuką, kuris būna šiek tiek didesnis nei vyriškas delnas. Senais laikais, toks rankinukas buvo vadinamas žodžiu, kurio man neleidžia vartoti tam tikra kalbos cenzūra. Bet tik dar kartą primenu, vyrams (ypatingai tiems, kurie gyvena ne didžiuosiuose miestuose) NEGALIMA NEŠIOTI MAŽŲ RANKINUKŲ. Jeigu jūs taip mylit rankinukus ir negalit be jų gyventi, tai įsigykite per petį nešiojamą rankinę, kuri bus stilinga ir kurioje galėsite nešiote jums reikalingus daiktelius. Tik daugiau JOKIŲ rankinių telpančių į delną.

grey-jacket-messenger-bag-men-style men_clutches_bag_street_style_inspiration_izandrew_blogspot_com_6 men_clutches_bag_street_style_inspiration_izandrew_blogspot_com_7

The-jacket-the-briefcase-double-breated-smoke-smoking-streetstyle-menStyloko-street-style4

KILOGRAMAI PUIKIOS PLAUKŲ FORMAVIMO ŽELĖ

Mūsų gėdos stulpą baigia dar viena sritis, kurioje akivaizdu turėtų galioti taisyklė LESS IS MORE. Mielieji Lietuvos vyrai, kurie džiaugiasi vešliais ilgesniais plaukais arba tiesiog tie, kurie mėgsta formuoti savo šukuoseną naudodami plaukų želė, noriu jums priminti, jog kaip medis stovintys ir prilipdyti su želė plaukai tai nėra WOW. Taip, stilingai sušukuoti plaukai, tai tikrai stiliaus dalis, bet būkit geri, nekraukite kilogramų plaukų formavimo želės ant jūsų vargšės galvos. Nes ne nuo užkrauto kiekio plaukų želės priklausys jūsų šukuosenos stilingumas ir „tvirtumas“. Tiesiog geriau pasidomėkite, kaip reikia TAISYKLINGAI formuoti vieną ar kitą jūsų norimą šukuoseną ir jums tikrai nebereikės TO DIDELIO KIEKIO plaukų formavimo želės „krauti“ ant savo galvos. Daugiau jokių „MEDINIŲ“ galvų, leiskite savo plaukams KVĖPUOTI!

 

 

Na ką blogiausia dalis jau praeityje, dabar pats metas pagirti brangiausius Lietuvos vyrus ir paskatinti juos ir toliau tobulėti ir džiuginti, mus, Lietuvos ir užsienio šalių moteris, savo stiliumi ir jo išraiška!!

Noriu pasidžiaugti, kad Lietuvos vyrai pagaliau suprato, kad TVARKINGA AVALYNĖ, tai jų STILIAUS DALIS

Kadangi pirmasis dalykas, kuri pastebiu vyre pirmiausia (aš asmeniškai) yra BATAI, tai noriu džiugiai pranešti, jog Lietuvos vyrai stipriai patobulėjo šioje srityje ir jų batai maža to, kad dauguma atvejų yra tvarkingi, nuvalyti ir tiesiog tviskantys saulėje, tačiau be to jie ir STILINGI bei pritaikyti prie vilkimo stiliaus drabužių. Lietuvos vyrai pagaliau išmoko pasirinkti stilingus ne tik laisvalaikio, bet ir verslo stiliaus batus, su kuriais keliauja kiekvieną rytą į darbą. Lietuvos vyrai žino – batai tai lyg jų vizitinė kortelė.

Daugiau jokių BALTŲ kojinių ir JUODŲ batų

Aišku vienetinių egzempliorių dar pasitaiko, tačiau turiu pripažinti, kad paskutinius keletą metų, mano akių neperrėžė tas kraupusis white & black vaizdelis. Brangieji Lietuvos vyrai, aš jums spaudžiu dešinę ir žemai lenkiu galvą prieš jus, jog jus išmokote derinti juodą spalvą su juoda. Daugiau jokių įdomių šypsenėlių ir nemalonių žvilgsnių, JŪS ESATE TEISINGAME KELYJE!

Jeigu su tinkamu kelnių ilgių naudojimu Lietuvos vyrams sekasi sunkiai, tai su TINKAMU MARŠKINĖLIU ILGIU jie „padirbėjo“ tinkamai. Galima pranešti, jog Lietuvos vyrai suprato, kad per trumpi marškinėliai iš kurių vis laikas nuo laiko šmėsteli pilvas neatrodo tikrai idealiai, todėl nusprendė dėvėti tinkamo ilgio marškinėlius. Tris kartus VALIO!!! Tris kartus VALIO sakau ir tiems, kurie suprato, ne esantys RAP stiliaus žvaigždės ir nusprendė nebedėvėti marškinėlių siekiančių jų sėdmenis!! Daugiau jokių marškinėlių-suknelių Lietuvos vyrų madoje!!

 

Lietuvos vyrai išmoko išsirinkti tinkamus ir stilingus kaklaraiščius, todėl Lietuvoje sutinkama vis mažiau vyrų pas kuriuos vietoj normalaus, tvarkingo kaklaraiščio yra surištas atitinkamo ilgio (bet deja ne pločio) į kaklaraištį panašus SIŪLAS. Taip, aš atsiprašau už pavadinimą, bet tuos siaurus siaurutėlius kaklaraiščius nežinau kaip pavadinti daugiau nei SIŪLU. Ir aš taip džiaugiuosi, jog tarp Lietuvos vyrų vis tik neišplito šita „siūlų“ mada ir mūsų brangiausieji ir toliau išlieka stilingi ON THE TOP ir dėvi elegantiškus ir tvarkingus klasikinio stiliaus kaklaraiščius.

Men-Tie-2012how-to-wear-a-pocket-square-style-tipsExif_JPEG_PICTUREgrey-suit-pocket-square-accent-shirt-neat-tie-580x732pink-dots-knitted-tie-pocket-square-grey-johnson-suit

 

Na ir pagyrimų sąrašą užbaigia pagyrimas visiems dirbantiems ir kostiumus dėvintiems kiekvieną dieną vyrams. Aš nežinau kaip jums tai pavyko, tačiau turiu pasakyti, kad jūs visi išmokote, jog nereikia užsegti PASKUTINĖS ŠVARKOS SAGOS. Jos nereikia užsegti NIEKADA. Dažniausiai kostiumai būna su dviejų tipų sagomis, t.y. švarkai su dvejomis ar trejomis sagomis. Tai iš tikrųjų turiu pripažinti, jog beveik visi Lietuvos vyrai šią stiliaus taisyklę žino ir sega tik vidurinę sagą (trijų sagų švarke) arba tik viršutinę (dviejų sagų švarke). Taip, tai gali atrodyti mažytė smulkmena. Tačiau šią smulkmeną žino visi verslo pasaulio vyrai, todėl aš norėčiau pasidžiaugti Lietuvos vyrais, jog jie šios taisyklės neužmiršta ir ją visą laiką tinkamai pritaiko.

Taigi Lietuvos vyrų gėdos ir šlovės akimirkos mano akimis pristatytos JUMS, mielieji skaitytojai! Ką apie vyrų madą Lietuvoje galvojate JŪS?

 

Rūta

 

 

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s